Контроверзната глумица ги привлекуваше погледите со своето однесување, а поради една причина не излезе од својот автомобил!

2 јуни, 2020
amber

Амбер Херд разговараше со своја пријателка преку отворениот прозорец на автомобилот.

Амбер Херд (34), која повеќе ја прослави турбулентниот развод од Џони Деп отколку нејзината професија-актерство, ги насмеа сите со необичен разговор со една своја пријателка.

Имено, актерката во неделата посети пријателка во Лос Анџелес и го запре автомобилот во близина на нејзиниот двор. Така, таа покажа дека сè уште одржува социјално дистанцирање заради корона вирусот. Таа цело време разговараше од возилото преку отворен прозорец и не излегуваше, додека менуваше многу изрази на лицето, од кои некои беа многу комични. Имаше смеа, гадење…

Херд била ставена во карантин со семејството и својата девојка Бјанка Бути. Актерката ја загуби својата мајка Пејџ Херд на почетокот на мај, на која и посвети емотивна објава на Инстаграм.

Патем, Амбер се разведе од Деп во 2017 година по само две години брак. Нивниот развод беше бурен и го привлече вниманието на јавноста поради тврдењата на актерката за насилство, а потоа беше откриено како таа се однесувала кон нејзиниот сопруг, а снимките тоа го потврдија.

Поранешните сопружници се на судење и Деп откри дека Амбер му го отсекол прстот на Деп за време на расправија.