Кортни го послужи своето тело како десерт! Поради секси кадрите од нејзиниот задник, колку би биле под вода?

14 јули, 2020
Annotation 2020-07-14 164710

Нејзиниот задник во крупен кадар засигурно ја довел температурата во базенот до вриење

Реалити ѕвездата Кортни Кардашијан 941) на фановите им поклони вистинска посластица, своето тело во костим за капење со леопардски принт, а кога рипна во базенот – прштеше се на сите страни.

Кортни позираше во костим за капење кој е припиен за телото и ги истакнува нејзините заносни облини, а поради минијатурниот дел меѓу нозете, многумина ја зумираа фотографијата.

Како што и сама напиша, секси глетката беше вистински десерт за сите нејзини следбеници на инстаграм, а потоа до кадрите од базенот потполно го помати разумот на многу мажи.

Додека пливаше и нурлаше, во водата се фотографираше себе, но и задникот во крупен кадар, како и многуте провокативни движања кои температурата во базенот сигурно ја довеле до вриење.

Инаку, Кортни на себе имаше костим за капење од најновата колекција на брендот “Good American”, на нејзината сестра Клои Кардашиjан. После овиe секси фотографии на најстарата сестра Кардашиjан, костимите, кои се продаваат за 109 долари, се распродадени!

После изолацијата заради пандемијата на корона вирусот таа се здебели неколку килограми, што воопшто не и пречи, па истакна дека и со вишок килограми е горда на своето тело.

Да се потсетиме, Кортни одлучи да се повлече од семејното рeално шоу “Keeping Up with the Kardashians”, откако физички се пресмета со својата сестра Ким, а изјави дека рeалното шоу станало отровно за неа, и дека сака приватност.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi