Кортни Кардашијан сподели фотографија во бикини… откако призна дека се здебелила

11 јуни, 2020
дфсф

Кортни Кардашијан сподели слика на нејзиниот профил на Инстаграм во средата.

41-годишната ѕвезда изгледаше позираше додека беше во црно-бели бикини покрај базен на фотографија направена од нејзината сестра Кендал Џенер.

Мајката на трите деца изјави дека ги прифаќа своите карантински облини откако призна дека добила малку на тежина последниот период.„Додека тон тело не се појавува во текот на ноќта, овие 3 вежби на дома брзо се затегнуваат и го дефинираат вашето јадро за да може да се чувствувате најдобро во оваа бикини сезона“, се вели во насловот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi