Кортни Кокс повтори незаборавна сцена од „Пријатели“, танц со мисирка на главата

27 ноември, 2020
kor

Танцување со мисирка на главата е препознатлива сцена од серијата „Пријатели“. Го изведе Моника, или Кортни Кокс. Токму таа реши да го повтори за Денот на благодарноста и да се снима себеси со цел да испрати честитка и да ги насмее нејзините пријатели и обожаватели.
Ова видео го објави на Инстаграм и предизвика бројни реакции.

“Се чувствувам многу благодарна. Но, ако видам мој GIF со мисирка на главата како танцувам како будала, ќе пукнам”, се пошегува Кокс на видеото.

Сепак, таа подоцна покажа клип од видеото како танцува со мисирка на главата.

„Бидејќи сум симбол на Денот на благодарноста, ве молам, се надевам дека ќе ве направи среќни“, им рече таа на обожавателите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi