Кожа, чипка и многу каиши – Сораја во карантин! (ФОТО)

27 април, 2020
сораја

„Слика како од списание!“

Сораја Вучелиќ уште еднаш фи израдува своите следбеници на Инстаграм.

Провокативните фотографии се нормална појава на нејзиниот профил, а сега пристигна нова.

Старлетата ја објави сликата во црна долна облека со чипка, а преку само во кожна јакна со многу каиши.

„Слика како од списание!“, „Бомба“, „Ау!“ се само некои од коментарите.

View this post on Instagram

#quarantine 🐉🐲

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on