Кралицата го претвори принцот во чудовиште!

14 јули, 2020
хбјнм,

Вклучувањето на 60-годишниот британски принц Ендру во педофилски скандал во кој Џефри Епштајн е обвинет за сексуално злоставување малолетни девојчиња, се пишуваше со месеци. Иако самиот принц не е обвинет за истото, 60-годишникот беше ослободен од сите кралски должности од страна на палатата заради скандалот што го привлече кон семејството. Меѓутоа, ако треба да се верува на списанието Глобус, тоа е вина на 94-годишната кралица Елизабета Втора.

Имено, како што пишуваат споменатите медиуми, општо е познато дека, благо кажано, 60-годишниот Ендру е омилен на кралицата, па не е изненадувачки што тој си дозволил разни скандали низ годините. „Тој секогаш ги туркаше границите преку работ на дозволивоста и некако успеа да се извлече од сето тоа и да помине неказнето“, започна изворот за гореспоменатите медиуми.

„Ендру го имаше најдобриот живот што некој можеше да го замисли. Сигурно е дека кралицата ќе го расипе. Тој е арогантен и нема чувство на срам. Тој сигурно ќе го добие она што го заслужува “, заклучи неименуван извор за магазинот Глобус на крајот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi