Крис Џенер ќе биде првата во Светот која ќе го вози новиот луксузен автомобил

12 декември, 2020
02c1f1b0d810d6a2f5f61456191d100c

Семејството ја подели огромната заработка од реалното шоу на еднакви делови, но Ким и Кајли изградија далеку повеќе профитабилни кариери отколку остатокот од семејството. Сепак, мајката зема процент од сите за да може да биде почестена

Крис Џенер (65) ќе биде првата во Светот што ќе вози нов Rolls-Royce Ghost, потврди престижната британска фабрика за автомобили. Риалити sвездата се пофали и со веста, а вредноста на луксузниот автомобил е 400 000 американски долари.

Џенер се проценува дека е „тешка“ повеќе од 100 милиони долари, така што овој вид трошок нема да се почувствува значително. Таа се прослави со семејното шоу „Keeping Up With The Kardashians“.

Семејството ја подели огромната заработка од реалното шоу на еднакви делови, но Ким и Кајли изградија далеку повеќе профитабилни кариери отколку остатокот од семејството.

Сепак, една е мајка, но и менаџерка. Крис зема 10% од сите, а бидејќи Кајли неодамна стана милијардер, а Ким е многу близу до тоа, станува јасно дека ниту Крис не мора да штеди на себе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris