Кристи Тајген ги вади силиконите: Објаснила се без влакна на јазикот! Ова посебно го посакала!

27 мај, 2020
Насловна

Кристи Тајген, манекенка и сопруга на пејачот Џон Леџенд, реши да ги извади силиконите и, како што истакна – може повторно да спие на стомакот. Таа ги откри сите свои планови без влакна на нејзиниот јазик преку социјалната мрежа Инстаграм, и со тоа привлече огромно внимание на јавноста.

“Бев тестирана„ на Ковид-19 “затоа што наскоро ќе направам операција. Голем број луѓе се прашуваат зошто ќе одам на операција, па ќе ви кажам веднаш … Ги вадам силиконите од градите. Тие добро ми служеа со години, но јас веќе го надминав тоа. Можам да се вратам во фустаните со мојата големина, да спијам на стомакот. Нема повеќе големи гради “, рече таа.

LOS ANGELES, CA – JANUARY 14: Model Christine Teigen arrives at the 16th annual Critics’ Choice Movie Awards at the Hollywood Palladium on January 14, 2011 in Los Angeles, California. (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

„Не грижете се за мене, сè е добро, ќе останат само мастите. Глупава, но чудесна торба со маснотии“, додаде таа, која во интервјуто што го даде порано раскажуваше како ги направила градите за да добие малку поголема самодоверба.

“Ги правев градите на 20-годишна возраст. Сакав да бидат заоблени и истакнати кога сум во костум за капење. Бидејќи често позирам, сакав да стојат цврсто и додека лежам на грб. Но, тогаш ќе добиете деца, тие се полнат со млеко и се опуштаат и тие сега се страшни “, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi