Култна сцена од „Пријатели“: Кортни Кокс откри како всушност се случила оваа смешна епизода!

10 декември, 2020
прија

Танцот на Моника Гелер (Кортни Кокс) од култниот ситком „Пријатели“ се одржа на 19 ноември 1998 година и стана класика.

Дваесет години подоцна, актерката ја повтори легендарната сцена со мисирка на главата на Инстаграм.

Serija 'Prijatelji'


Видеото, кое се појави на официјалниот профил на Инстаграм на актерката Кортни Кокс, го погледнаа повеќе од 3 милиони луѓе за рекордно време, а меѓу другото, се појави на бројни портали ширум светот.

На видеото, sвездата на „Пријатели“ ја глуми својата сцена од култната серија, една од најпознатите – онаа со мисирка на главата.

Кокс сега, 20 години откако започна епизодата, реши да им покаже на гледачите како всушност да ја изведат целата работа. Прво ставила про фолија на главата, а потоа започнала да ја турка мисирката, но викала дека не може да дише, дека боли и потоа побарала крпа.

„Умирам од смеа“, „Најдоброто видео од зад сцената“, „Мислам дека треба да направите третман на лице веднаш“, „Легендарна“, се само некои од многуте коментари во кои се појавуваат некои познати личности како готвачот Хаиме Оливер и колешката Лиза Кудроу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi