Легендарната пејачка умира од ретка болест ?!

21 јуни, 2020
profimedia-0379520811

Една од најголемите музички легенди во светот, 74-годишната Шер, доколку им се верува на информациите на странските медиуми, ги брои нејзините последни моменти живот. Имено, пејачката наводно боледува од ретка болест поради која била во кревет, а нејзините денови се избројани, пишува таблоидот „Globe “.

View this post on Instagram

❤️ @francesco_scavullo

A post shared by Cher (@cher) on

Имено, според медиумите, Шер има сериозни проблеми со дишењето, а нејзините симптоми се толку сериозни што таа едноставно не може да стане од кревет, поради што нејзините пријатели се загрижени дека таа умира. Загриженоста се засили откако самата пејачка неодамна напиша на Твитер дека е многу болна и затоа не може да излезе на протестите што беснеат во САД поради убиството на Афроамериканецот Џорџ Флојд.

  • Шер не ги пропушти протестите, но таа едноставно не може да стане. Сите се убедени дека таа е „на нејзината смртна постела“, открива неименуван извор, а таблоидите пишуваат дека пејачката се бори со вирусот „Epstein-Barr“ уште од осумдесеттите години на минатиот век, поради што таа сега е во депресија и со месеци е во кревет. Покрај тоа, Шер, наводно, има големи проблеми со срцето и бубрезите. ‘Луѓето кои страдаат од хроничен замор никогаш не можат да се ослободат од болеста. Сите се плашат дека на Шер не и останува многу време“, заклучува изворот.
View this post on Instagram

Just resting my👀 📷@pauletteakapauly

A post shared by Cher (@cher) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi