Лејди Ди им се обрати на Вилијам и Кејт Мидлтон! Меган Маркл БЕСНА бидејќи не ѝ се обратила и на неа!!

13 август, 2020
maxresdefault

Иако поминаа повеќе од две децении од смртта на Лејди Ди, таа сè уште е присутна во животот на нејзините синови, претежно во нивните сеќавања на нивната сакана мајка, но и преку информации за нејзиниот живот за кој до сега не знаевме. Така, таблоидот „Entertainment Times“ пишува дека пред нејзината смрт, Лејди Ди оставила говорна порака на својот постар син Вилијам, во која таа го советувала мудро да ја избере својата идна сопруга. Таа не го спомна Хари, но познато е дека за време на нејзиниот живот ги советувала и двајцата, кога ќе запознаат жената на нивниот живот, да ја сакаат и да ја бранат од сите.

Според сите извештаи, советот на Дајана за Хари е многу реален токму затоа што сакаше да ја спаси Меган од немилосрдните медиуми и сите лоши луѓе кои сакаат да ѝ наштетат, тој се откажа од својата земја и семејството, пријателите и кариерата. Но, како да е тоа не беше доволно, Меган беше наводно многу лута што Дијана не му кажала на Хари исто како на Вилијам или дека не бил спомнат никаде во наводната говорна порака што ја снимила.

Во истата порака, таа го советуваше Вилијам да најде жена која ќе биде убава, паметна и независна и да не се откажува од неговата потрага сè додека не најде таква. Освен Вилијам, снимката го слушаше и Кејт Мидлтон, која секако беше воодушевена, но тогаш Меган сакаше да го слушне истото тоаи за себе. Како што се очекуваше, таа доби нервен слом бидејќи Дајана не снимила слична порака за Хари. Таа веднаш заклучи дека е помалку вредна и дека всушност целосно погрешно ја разбрала смислата на снимката. Имено, бидејќи принцот Вилијам е прв во редот за британската круна по принцот Чарлс, логично беше Дајана да сними порака за идниот британски крал и неговата сопруга, а не за Хари. На крајот на краиштата, познато е дека Хари беше нејзиниот миленик во секој случај, па затоа не гледаме причина за бурни реакции на Меган.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris