Лејди Гага објави провокативна фотографија: Деколтето и е скоро до папокот

18 октомври, 2020
lejdi-gaga-dodela-oskara-dijamant-830x0


Американската пејачка, актерка и продуцентка Лејди Гага (34) објави ново селфи на социјалната мрежа Инстаграм, а пораката што сакаше да ја испрати е навистина силна. Имено, таа објави секси фотографија во црна тесна маица, а по тој повод откри бујни гради без градник. Иако сите гледаа во нејзиното деколте, поентата на фотографијата беше да ги повика луѓето да гласаат за новиот претседател на Америка на изборите оваа година.

– Денес е национален ден на газдите, фантастично е да проверите со вашите шефови кога ќе гласаат, за да можете да го направите вашиот план за гласање – беше напишано во објавата. На оваа фотографија има собрано скоро 1,5 милиони лајкови, додека нејзиниот број на следбеници постојано расте, па сега има 44,6 милиони фанови на Инстаграм.


Гага носеше лесна шминка, додека имаше очила за очи и златни обетки на ушите. „Изгледаш како порно sвезда со тие очила“, „Добра си“, „Леле, толку си убава“, „Безобразно секси“, беа само некои од коментарите под оваа фотографија

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum