Лепа Брена бесна на оваа позната пејачка, сликата го шокираше регионов

16 мај, 2020
lepa-brena1

Лепа Брена сподели ден од свој стар спот кој бил „ископиран“ од страна на пејачката Бритни Спирс. Спотот потекнува од 1989 година каде носи златен костим и ланци, а истите реквизити ги има искористено и Спирс.

Погледнете ја фотографија која Брена ја постираше на својот профил.