Лили Ален горда на себе: Трезна сум веќе една година

31 јули, 2020
сдфгхј


Заедно со неколку фотографии во костум за капење, таа исто така објави една стара, во која очигледно беше под дејство на алкохол. Со приложените фотографии, таа покажа напредок за една година. Многу нејзини следбеници забележале дека сега изгледа многу подобро. „Јас сум многу горд на вас, вие изгледате прекрасно. Вие направивте добра работа, среќен сум што ве гледам така “, се само некои од коментарите. Пејачката претходно зборуваше за алкохол и зависност од дрога. Таа се сврте кон пороците кога имаше проблеми во приватниот живот.

Покрај тоа, пред седум години, таа се бореше со биполарно растројство. Многу и помогнал нејзиниот тогашен сопруг, сликарот Сем Купер, од кого се разведе во 2018 година и со кого има и ќерка, Етел (8). Како и да е, таа се сопна повторно, а според странските медиуми, овој пат таа била поддржана од нејзиното момче, ѕвездата на серијата „Страшни работи“, Дејвид Харбор. Имено, таа се откажа од алкохолот и дрогата кога започна врска со него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi