ЉУБОВ КАКО НА ФИЛМ: Денес се еден од омилените холивудски парови, а еве како започна нивната приказна

15 декември, 2020
270223_profimedia0356935312_ff (1)

Мила Кунис и Ештон Качер важат за едни од омилените и најхармонични парови во Холивуд, а утеха најдоа еден во друг по раскинувањето на долгите врски.

Родени се најнежните чувства, а плод на големите емоции се ќерката Вајат и синот Димитри.

Тие се запознаа пред 20 години на снимањето на серијата „Среќни седумдесетти“, но Мила Кунис и Ештон Качер ја започнаа својата љубовна приказна многу подоцна. Тој претходно беше оженет со неговата 15-години постара колешка Деми Мур, а Мила беше во долга врска со Маколи Калкин, сепак, по раскинувањето, судбината ги обедини.

Никогаш не сонуваа дека еден ден ќе создадат семејство и ќе бидат еден од најубавите холивудски парови, а Мила еднаш се сети на моментот кога започнаа емоциите.

– Секогаш бевме во контакт, но никогаш не помислував дека можам да бидам во врска со него. Потоа се сретнавме на таа една забава. Видов висок човек од позади и се прашував за кого станува збор. Потоа се сврте и буквално беше како во филмовите – музика почна да свири, виолини … и мислам дека првпат ме остави без здив. Тој планираше да ме запознае со еден пријател. Но, за да ја скратам приказната, отидов дома следното утро. Првпат спиев во куќа на момче, тој едноставно не сакаше да заминам – го опиша актерката моментот кога сфати дека се вљуби во нејзиниот денешен сопруг.

<p><br />
Mila Kunis i Ešton Kučer važe za jedan od omiljenih i najskladnijih parova Holivuda, a utehu su jedno u drugom našli nakon prekida dugih veza.</p>


Самата венчавка беше тајна, а во медиумите протекоа само неколку информации. – Сите детали за церемонијата беа чувани во тајност, а гостите беа известени помалку од 24 часа пред венчавката. Тоа беше мала и интимна венчавка со пријателите и семејството – изјави изворот за странските медиуми.

<p><br />
Mila Kunis i Ešton Kučer važe za jedan od omiljenih i najskladnijih parova Holivuda, a utehu su jedno u drugom našli nakon prekida dugih veza.</p>

Мила и Ештон ретко даваат интервјуа, а во врска со нивниот приватен живот, тие се воздржани и повеќепати посочуваат дека би сакале нивните деца да растат што е можно подалеку од драмата и скандалите што ги носи јавната сцена. Тие одат на сите патувања, без разлика дали се од деловен или од приватен карактер, како семејство и се горди на тоа, а папараците често ги сликаат како вршат секојдневни активности заедно, исто како да не се славни. Иако и двајцата се многу славни и богати, тоа воопшто не го забележува нивното однесување.

<p><br />
Mila Kunis i Ešton Kučer važe za jedan od omiljenih i najskladnijih parova Holivuda, a utehu su jedno u drugom našli nakon prekida dugih veza.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi