Љубовната приказна на Амбер Херд и Џони Деп: Крв, алкохол и дрога

29 јули, 2020
sxdcv


Бидејќи судскиот случај е при крај, сè повеќе и повеќе страшни детали „протекуваат“, а евидентно е дека целата приказна и разводот на актерската двојка ја обележаа дрога, алкохол и крвави конфронтации. Џони ја обвини Амбер за фотографирање со лажни повреди и започна „лов на вештерки“ за да го омаловажува. Таа, пак, сведочеше дека Деп ги измисли своите работи, разговараше со имагинарно трето лице и се закани дека ќе ја убие. Амбер признала дека некогаш го удрила Џони само за да ја одбрани својата сестра, која, како што тврди, лудиот актер сакал да ја турне по скалите. Херд додаде дека актерот еднаш сакал на Кејт Мос да и го стори истото, пишува Page Six. Деп прифати некои обвинувања и изрази жалење, а останува да се види дали и како ќе влијае оваа болна сага на кариерите на актерската двојка. На суд, Џони се нарече себеси „стар наркоман“, кој мора да се промени, а судот само ќе утврди кој бил жртва на манипулација и насилство во врската и поранешниот брак.

Адвокатите на актерот сакаа да ја прикажат Амбер како манипулатор и силеџија. За да ја потврди таа теза, судот покажа и фотографија од 2015 година, во која, како што тврдат, Амбер во една од жестоките кавги му отсече дел од прстот на Џони со скршено шише во една од жестоките кавги, а тој заврши во итна помош на шиење. Херд тврди дека Деп се повредил во една од неговите луди трки на коктел алкохол и дрога. Хард се разведе од Џони по една година брак и петгодишна врска. Таа поднесе барање за развод во мај 2016 година, а веднаш доби и привремена судска заштита од Деп. Како причина за барањето за развод, актерката изјавила „непомирливи разлики“, а насилството, според неа, кулминирало кога Џони бил под дејство на алкохол и дрога. Тој тврди дека ја удрил, а во една прилика ја удрил во лицето со мобилен телефон и нанел видливи повреди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi