Луд фан на Били Ајлиш доби 3 години забрана за приоѓање

21 јуни, 2020
5e4592eb96eee61745467405

На Пренел Русо, луд обожавател што ја бркаше Били Ајлиш, нема да му биде дозволено да и пристапи во наредните 3 години, освен ако не сака да оди во затвор. Одлуката ја донесе судот во Калифорнија минатата недела. Ниту осудените, ниту пејачката не се објавија во медиумите по оваа пригода. Младиот човек се појави пред куќата на родителите на Били во мај, прашувајќи дали пејачката живее таму. Иако таткото на Били му рекол дека не живее таму и дека е на погрешна адреса, Пранел се врати таа вечер околу 21 часот и почна да се однесува несоодветно. „Додека чекавме обезбедување, г-дин Русо остана пред нашиот влез, седеше пред вратата и читаше книга и од време на време имаше монолог“, рече Били пред полицијата. „Татко ми постојано бараше од него да си замине, но тој го доби“. Овој фан, наводно, дошол во куќата на родителите на пејачката седум пати, без пропишаната заштита на лицето, нараквиците, а тој не бил ниту на препорачаната оддалеченост од 2 метри. Според ТМЗ, Русо бил приведен двапати, но никогаш не завршил во затвор затоа што не бил насилен.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi