Луна Џогани се обрати до својата кума Анастасија Ражнатовиќ и имаше само едно нешто да и ’каже.

26 мај, 2020
луна

И мене ми го кажа тоа, и што сега – додаде Луна.

„Очекував малку, но ќе додадам една реченица, јас оваа сезона испаднав многу повеќе од фер со тебе, дури и повеќе од некои твои пријатели. Можев да кажам било што, да те навредувам. За останатото, се согласувам со тебе, секако дека очекував мал буџет. “Би сакала уште еднаш да им го честитам Барјрам на семејствата. Минатата ноќ ја сонував мојата кума. Тоа е Анастасија. Сакам да и го честитам нејзиниот роденден денес. Сè најдобро и посакувам и да продолжи по патот по кој што тргнала”, рече Џогани.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi