Мадона го покажа задникот откако го вградила имплантот: „Ништо не сме виделе полошо од ова!“

13 мај, 2020
Naslovna

Американската пејачка и „кралица на попот“ Мадона (61) објави фотографија од нејзиниот задник на социјалната мрежа Инстаграм и ги шокираше нејзините следбеници.

Имено, таа објави две фотографии, едната од предната во црна, чипкано боди и другата од задниот дел само во провидна долна облека

Она што може да се види на фотографијата во алиштата е дека нејзиниот задник е многу поголем отколку порано и дека е од необична форма, а под тој пост таа напиша:

– Конечно одам на терапија. Би скокала нагоре и надолу со среќа, ако можев после осум месеци болка. Посакајте ми среќа – напиша Мадона.

Овој пост предизвика лавина од коментари, бидејќи фановите ја обвинија за импланти минатата година.

“Овие се најлошите импланти за газ што сум ги видел досега“, „Тие премногу те облекоа“, „Што е ова? Застрашувачко“, „Твојот газ ме исплаши“, „Не видовме ништо полошо од ова“, „Дека вистинската Мадона одамна исчезна “, беа само некои од коментарите на нејзините следбеници на Инстаграм.