Мадона на мета на критики поради 36 години помладото момче: „Тоа не е нормално, одвратно е!“

30 ноември, 2020
tan2020-9-152128209363-830x0 (1)


Поп дивата Мадона (62) се најде на мета на негативни коментари поради наводната врска со танчерот Ахламалик Вилијамс (26) од кој не се разделува. Мадона го прослави Денот на благодарноста во негово друштво, а на Инстаграм објави фотографија на која позира во скутот на млиот танчер. Фановите на пејачката коментираат дека таа се облекувала како црна вдовица, додека на некои им пречи изборот на партнер на Мадона и пишуваат дека таа се однесува несоодветно. – Може да биде светска sвезда, но не е нормално да се биде во врска со маж скоро 40 години помлад. Одвратно – е еден од коментарите на социјалните мрежи.

За врската на Мадона со танчерот се шпекулира многу, а пејачката сè уште не ја потврдила или негирала нејзината љубовна врска со Аламаик, кој е две години постара од нејзината ќерка Лурдес (24). Инаку, Ахламалик е танчерк, соработува со Мадона за деловни активности, но и приватно не се откажува од неа. Погледнете како изгледаа за Денот на благодарноста во галеријата подолу:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi