Мадона во „клинч“ со младиот танчер: „Правете го она што го сакате“

31 октомври, 2020
pjimage-1_Nf4HTbC

Кралицата на попот и нејзиниот млад партнер Ахламалик Вилијамс (26) повеќе не ја кријат својата врска, а тие се запознаа уште во 2015 година кога тој беше еден од нејзините танчери на турнејата „Бунтовничко срце“.


62-годишната Мадона и Вилијамс се чини дека се споија, и деловнo и приватнo. Бидејќи пејачката сè уште се забавува како 20-годишник во седмата деценија и пријавува сè пред нејзините многубројни следбеници, големата разлика во возраста сè уште не се чувствува.

ФОТО: Мадона (62) прилепена за ограда се бакнува со своето момче (26) –  Еспресо

Својот нов имиџ Мадона го покажа на своите најнови фотографии на социјалните мрежи – розова коса, а во галеријата, фановите беа најинтригирани од фотографијата во љубовен клинч со многу помлада танчерка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum