Мадона во никогаш послободно издание во седмата деценија: реакциите се масовни!

24 мај, 2020
мадона

И кога помисливме дека сме виделе се од кралицата на поп музиката, сфаќаме дека сме биле во заблуда. Мадона со новата објава на Инстаграм отишла чекор понапред и ја шокирала целата светска јавност.

Пејачката наскоро ќе наполни 62 години, но тоа не ја спречило во идејата да се фотографира во долна облека- целосно провиден градник и црни гаќички длабоко засечени во интимната зона.

– Моментална гардероба. На сите кои се навредени од мојата фотографија да им кажам дека дипломирав на Универзитетот “Баш ме заболе”. Ви благодарам што дојдовте на мојата церемонија- истакнала Мадона.

На ова бремената Кети Пери се јавила со коментар: “О мој боже! И јас само што го запишав тој факултет!”

Но повеќето од останатите коментари биле негативни.

Што мислите вие?