13 август, 2020

Откако неодамна  шокираше многумина со објавување на фотографијата на која се гледаат нејзините голи гради и препоните, Мадона сега повторно сподели фотографија на која е гола.

Овој пат, таа беше фотографирана во гаќички, а ги покри своите голи гради со рацете.

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch……………. 🛠

A post shared by Madonna (@madonna) on

Пејачката, која ќе наполни 62 години следниот месец, повторно предизвика бура од реакции со нејзиниот потег, а додека некои ја поддржуваат, други сметаат дека таа покажува премногу.

Мадона учествуваше во антирасистички протести во Соединетите држави минатиот месец по убиството на афроамериканецот Џорџ Флојд од страна на полициски службеник.

Поп-ѕвездата потоа се појави на улицата со штаки, со кои шета од октомври минатата година, поради повреда на коленото за време на настапот во Париз.

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Мадона во топлес пред огледало – голите гради ги покри со своите раце!
Горе