Мајли Сајрус доследна на својот стил: Позирала потполно гола!

6 декември, 2020
Majli-Sajrus

На последната насловна страница на списанието Ролинг Стоун има повеќе накит отколку гардероби. Црвениот кармин на усните е комбиниран со темна нијанса во стилот на „smokey eyes“ и црни нокти. Покрај нејзината фотографија е „Miley’s Rock and Roll Heart“.

Секако, целосно во нејзин стил, таа го објави насловот на Инстаграм и нескромно напиша „Барем му дадов на весникот нешто да напише“, што многу од нејзините следбеници го дочекаа со ентузијазам.

Ја нарекоа најубавата жена на светот, но и кралица. И што мислите вие?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi