Мајли Сајрус не престанува да изненадува: Снимила див спот со косовската ѕвезда!

21 ноември, 2020
Untitled-20

Новиот албум сè уште не е објавен, но песната ‘Midnight Sky’ доби многу добри критики. Пејачката Мајли Сајрус изненади со дует со Дуо Липа во песната ‘Prisoner’, за која пејачките снимија и визуелно многу интересно музичко видео.

На видеото, девојчињата се фрлаат кон камионот каде шетаат пајаците, истураат црвена течност што личи на крв, ја пијат, а целиот амбиент многу потсетува на дивите забави на рок sвездите од 70-тите.

Љубовен бродолом како инспирација?

Инаку, Мајли Сајрус претходно се разведе од Лиам Хемсворт со кого беше во брак околу осум месеци и иако првпат прошетаа во 2009 година, парот имаше повеќе раскинувања. По разводот, Мајли беше фатена како се бакнува со блогерката Кејтлин Картер, а девојките раскинаа по само еден месец врска. Пропаднатите љубови се чини дека го инспирирале Сајрус, кој оттогаш работи вредно на нова музика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi