Мајли Сајрус откри дека е трезна 6 месеци откако дознала за фамилијарниот проблем со зависност од алкохол

24 јуни, 2020
jkmkm

Поп-ѕвездата (27) беше делумно инспирирана да го „исчисти“ нејзиниот животен стил, откако дозна за семејната историја на зависности и борби со менталното здравје. „Бев трезна во изминативе шест месеци“, изјави таа за емисијата на „Големиот билет“ на Variety. „На почетокот, стануваше збор токму за оваа вокална операција… Но, размислував многу за мајка ми.


„Не сакам да се разбудам чувствувајќи се грдо. Сакам да се разбудам чувствувајќи се подготвена. “ Сепак, Мајли сака да се забавува со своите родители, за кои таа ги нарекуваше „најголемите критичари“. На прашањето дали има нешто што таа беше шокирана што некогаш рече, Мајли одговори: „Едно од моите омилени интервјуа е кога ќе кажам:„ Секој што пуши марихуана е глупав “. Оној што сакам да го испраќам на моите родители, кои се големи критичари“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi