Манекенката ги отстрани силиконите, па ја објави урнебесната порака која и ја испратила ќерката Луна

12 јуни, 2020
finalna

– Операцијата помина перфектно – изјави Криси Тејген

Манекенката Криси Тејген неодамна соопшти дека ќе ги извади силиконите од градите. Таа се одлучи да направи операција и тоа го објави на Инстаграм..

– Операцијата помина перфектно! Така отечена, но кога се разбудив, возпалението се повлече за пола минута – напиша Криси.

Освен тоа, сопругата на Џон Леџенд ја објави и урнебесната порака од ќерката Луна пред операцијата

-Забавувај се додека ги вадиш ци*ките. Збогум ци*цки. Луна – пишуваше во пораката.

Еве ја и пораката: