Маша Терзиќ запеа, па сите мислеа дека пее за Вељко

7 јуни, 2020
кмлкм

Веjко Ражнатовиќ стана татко пред три дена, а неговата поранешна девојка Маша Терзиќ направи вистински хаос на социјалните мрежи набргу откако објави фотографија со тигар, која наскоро ја избриша. Многумина го окарактеризираа нејзиниот потег како женска суета, и токму кога прашината малку се смири, таа направи нешто повторно што ја натера јавноста да мисли дека продолжила со провокациите.

View this post on Instagram

❤️👯‍♀️

A post shared by Masa Terzic (@mashaterzic) on

Имено, Маша синоќа излезе со своите пријатели, а според нејзините приказни на Инстаграм, се чини дека тие имаа луд помин. Сепак, во еден момент Маша пееше, не помалку и ништо повеќе со песната „Кој си ти“, која очигледно беше упатена до некого, а снимката што ја сподели беше дел од текстот: – Кој си ти за да ми го уништиш животот , совршено. Во мене се кршат војната и мирот, туѓа жено. Спиеш со него, а ме повикуваш невнимателно