Меган и Хари ќе потпишат договор за Spotify!

16 декември, 2020
pxl-pa-300320-28577172


Меган Маркл (39) и принцот Хари ќе бидат „подкастери“. Тие потпишаа договор вреден повеќе милиони долари за Spotify за производство и производство на сопствен подкаст.

24sata


Она што го сакаме кај подкастите е тоа што нè потсетува да одвоиме момент и навистина да се слушаме и да се поврзуваме едни со други без мешање. Со предизвиците од 2020 година, никогаш не било поважно време за тоа. Кога ќе ги слушнеме приказните на другите, се потсетуваме на тоа колку сме меѓусебно поврзани – објасни парот.

24sata


Главната уредничка за содржина и рекламирање на Spotify, Доун Остроф, рече дека моќта на гласовите на Меган и Хари сè уште се слуша низ целиот свет, иако тие сега живеат во Калифорнија.

– Тие се обидуваат да слушнат недоволно застапени гласови. Тоа е доказ за нивната благодарност “, рече Даун.

Duke and Duchess of Sussex - Royal Highlights
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris