Меган и Хари повторно во конфликт: По жестока расправија избегала оставајќи ги сопругот и синот

24 декември, 2020
zlatnoto-pravilo-vo-ishranata-na-megan-markl-poradi-koe-sekogash-kje-ima-50-kilogrami


Меган Маркл и принцот Хари повторно се скараа во јавноста среде Беверли Хилс, а по жестока расправија, Меган се сврте на петицата и се оддалечи од Хари, тврди таблоидот Нова идеја, во кој се истакнува дека Маркл и принцот Хари се расправале за нивната желба да станат финансиски независни.

Иако парот се согласува дека треба да бидат финансиски независни, Маркл се обидува да ги прави работите на свој начин, а принцот Хари е принуден да биде во чекор со неа. Иако тврдењата на таблоидот треба да бидат земени со резерва, фотографиите направени од папараците покажуваат дека Хари не успеал ниту да ја земе јакната додека ја бркал Меган, која излетала од собата во која се расправале.


Извор за таблоидот тврди дека принцот Хари е вознемирен од сите неодамнешни проекти во кои била вклучена Маркл. Иако војводата од Сасекс навистина не сака да биде вклучен во гореспоменатите проекти, нему не му преостанува друг избор бидејќи Маркл веќе склучила зделки. Затоа, не е ни чудо што парот се расправа за проблеми со пари, а Хари едноставно не може да поднесе конфликти со неговата сопруга повеќе.

Да потсетиме, ова не се првите написи во кои се вели дека Меган е склона кон каприциозно однесување и напуштање на принцот Хари за време на кавги. Така, во една прилика по расправија таа реши да излезе од нивната куќа во Санта Барбара без знаење на принцот Хари. На крајот се испостави дека таа само возела на плажа за да дише свеж воздух, а потоа се вратила дома каде што се смириле со Хари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi