МЕГАН КОНЕЧНО ВИДЕНА ВО ЈАВНОСТА, фотографиите ја потврдија бременоста

13 јули, 2020
Annotation 2020-07-13 193255

По три месеци претпоставки

Бидејќи е видена во средината на април во друштво на нејзиниот три години помалад сопруг, принцот Хари, пазарејќи храна потребна за време на пандемија на коронавирус во Лос Анџелес, поранешната актерка, 38-годишната Меган Маркл, не се појави во јавноста. Токму заради ова, многу медиуми објавија дека Војвотката, во рамките на нејзините четири sида, ја крие својата втора бременост, а тие гласини сега, по скоро три месеци, дополнително ги разгорија нејзините први фотографии во јавност.

Meghan Markle

Имено, младата брачна двојка е снимена за време на посетата на Меган на Беверли Хилс, каде што имала, сè уште непознат, состанок. Сепак, вниманието на сопругата беше пренасочено од изборот на војвотката од комбинација на облека, односно воздушен широк фустан под кој не е можно да се види дали таа го крие бремениот стомак или не.

Meghan Markle

Иако носеа заштитни маски и шамии во форма на капи, а Меган дополнително се обиде да се скрие со носење очила за сонце, папараците, кои верно ги следат со месеци, успеаа да ги фотофрафираат. Фотографиите кои за брзо го обиколија светот дополнително предизвикаа гласини дека нивниот едногодишен син Арчи наскоро ќе стане постар брат, исто како што, според извештаите на странските медиуми, самата Меган неодамна открила во доверба и на блиски пријатели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi