Меган Маркл наводно избегала со накитот на принцезата Дијана! Љубоморна е затоа што Кејт Мидлтон доби веренички прстен кој и припаѓаше на Лејди Ди!

19 ноември, 2020
меган

Меган Маркл, наводно, избегала со накитот на принцезата Дијана вреден 10 милиони долари, а според National Enquirer, Маркл одбива да и го врати целиот накит на принцезата Дајана што и бил позајмен.

Извор за споменатите медиуми тврди дека Маркл ја замолила Кејт Мидлтон да и го даде накитот на принцезата Дијана што го има со себе. Поточно, сопругата на принцот Хари, наводно, побарала од Кејт да и го предаде прстенот на принцезата Дајана, меѓу другото, и изворот објасни дека Маркл ја видела кралицата Елизабета како се тушира ​​со дијаманти и рубини, и заклучив дека крадењето е најдобра одмазда.

Неименуван извор исто така изјави за таблоидот дека принцот Вилијам бил бесен на принцот Хари и Маркл што го напуштиле кралското семејство без претходно известување за да можат да ги остварат своите соништа да станат холивудски sвезди.

И, Татлер.ком цитираше неименуван извор кој тврди дека Кејт смета дека Сасекс се себични затоа што не размислуваат за поголема слика, туку се фокусираат само на себе.

Од друга страна, ова не се единствените обвинувања што тврдат дека Меган поседува некои работи што претходно биле во сопственост на Лејди Ди, а во тоа спаѓаат не само накит, туку и облека. Покрај тоа, ова лето можевме да прочитаме дека Меган дури продаде неколку фустани на Лејди Ди за да заработи дополнителни пари, и бидејќи го напушти кралското семејство под сомнителни околности за помалку од две години откако се омажи за Хари, сите можеме да очекуваме од неа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi