Меган Маркл со божиќен подарок го насмеа принцот Вилијам до солзи

23 декември, 2020
маег

Се чини дека Меган Маркл навистина се обиде да остави одличен прв впечаток на кралското семејство уште пред таа официјално да стане сопруга на принцот Хари. Имено, токму таа имаше многу ретка чест да стане дел од божиќните прослави на кралското семејство дури и пред да се сврши со Хари, па затоа планираше детално да ги разгледа подароците што ќе ги израдуваат новите членови на семејството.

„Најголемиот предизвик на Меган беше да најде совршени подароци за да го забавува нејзиното ново пошироко семејство“, напишале кралските биографи во книгата.

Војвотката од Сасекс на тој начин на принцот Вилијам му подари лажица издлабена со „убиец на житарици“. Судејќи според пораката од лажицата, братот на принцот Хари очигледно несвесно ужива во житарките за појадок.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris