Меган сака да знае кој е вистинскиот татко! Еве зошто принцот Хари ќе направи тест за татковство заради Арчи!

9 ноември, 2020
Screenshot_1

Гласините дека принцот Хари е вонбрачно дете на принцезата Дијана и дека неговиот татко не е принцот Чарлс кружат веќе некое време. И иако дворецот жестоко го демантираше тоа, зборовите на принцезата Дијана од култното „Интервју за Панорама“ со новинарот Мартин Башир одекнуваат до ден-денес, иако интервјуто беше дадено во 1995 година. За време на интервјуто, Лејди Ди спомена дека е многу заљубена во смелиот офицер на коњаницата Џејмс Хјуит, за кој на крајот се зборуваше дека е вистинскиот татко на Хари. Деновиве споменатото интервју се споменува во медиумите, исто толку често колку и најголемите глобални проблеми како коронавирусот, што само ги охрабрува таблоидните приказни дека Чарлс не е навистина татко на Хари.

Значи, можеме слободно да кажеме дека тајните и теориите за вистинскиот татко на принцот Хари се повторно во тренд, а ова ги доведе Хари и Меган на одредени постапки. Покрај тоа, неколку кралски експерти укажаа на сличноста на Хјуит со Хари, особено поради карактеристичната црвена коса на Хари и заклучија дека ова е јасен знак дека Хјуит е татко на Хари. Според упатените, овие гласини му наштетиле на односот на Чарлс со Хари затоа што им создал голем прашалник над главите. Чарлс исто така мораше да го убеди Хари дека тој е неговиот вистински син, а не на Хјуит.

Затоа, не е изненадување што според таблоидот Woman’s Day, Меган Маркл го „принудува“ принцот Хари на тест за татковство за навистина да знае дали е син на идниот англиски крал. Но, многумина веруваат дека причината на Меган да го принуди Хари да направи ДНК-тест не е да докаже дека нејзиниот сопруг е навистина син на принцот Чарлс, но војвотката, од свои причини, очајно сака да се докаже дека е син на Хјуит. Имено, на Меган Маркл би ѝ било многу полесно во животот ако ДНК тест докаже дека Хјуит е татко на Хари. Тогаш ќе се испостави дека Хари воопшто не бил од благородна крв, што би довело до тоа британското кралско семејство да престане да се меша во нивните животи за да можат конечно да живеат во целосна слобода и мир.

Гореспоменатиот таблоид исто така наведува дека самиот принц Чарлс не е сигурен дека Хари е негов и дека принцот дури еднаш доброволно се пријавил на ДНК тест, но кралицата Елизабета на крајот му забранила да го стори тоа.

Исто така, доколку се докаже дека принцот Чарлс не е вистински татко на принцот Хари, ова ќе го олесни животот на Меган и синот на Хари, Арчи Харисон, па Меган наводно го убедува Хари да го направи тестот поради Арчи.

Да потсетиме, принцот Хари и Меган Маркл го напуштија кралското семејство уште во март и оттогаш живееја како „приватни граѓани“, но сè уште не се откажаа од своите титули, соодветно. Навистина, кралицата наредила дека тие сè уште мора да бидат војвода и војвотка од Сасекс, што значи дека тие сè уште биле предмет на Уставот на Велика Британија и правилата на британското кралско семејство. Но, само споменатата желба на Меган Маркл за ДНК-тест може да им ја даде слободата што толку очајно ја сакаат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi