Меган сакаше семејство со нејзиниот поранешен сопруг, но не сакаше деца?

14 декември, 2020
меган

Пред да се сретне со принцот Хари, американската поранешна актерка Меган Маркл помина две години во брак со 44-годишниот продуцент Тревор Енгелсон.

Таа, наводно, сакала да основа семејство со него, но не била подготвена да има деца. Наместо тоа, таа му предложи да посвои кутре и тој се согласи, тврди авторот Ендру Мортон во книгата „Меган: Холивудска принцеза“.

Trevor Engelson

Меган и Тревор посвоија кутре старо шест недели и го нарекоа Богарт, се вели во книгата. Меган дојде на идеја, а Тревор се согласи со неа без многу размислување.

Во време кога нивниот брак се приближуваше до развод, во почетокот на 2013 година, Меган посвои уште едно куче, кого го нарече Гај. Кога решила да се пресели во Англија со Хари, успеала да го земе само Гај со себе и го оставила Богарт во рацете на нејзиниот пријател од Канада, бидејќи кучето било веќе старо за да патува.

Да се потсетиме, неодамна експертот за кралско семејство Хауард Хоџсон ја обвини Меган дека се омажи за кралското семејство само за да и помогне во кариерата во Холивуд.

Сите велат како беше војвотката од Сасекс и пред да се сретне со Хари беше решена да успее во Холивуд и затоа најверојатно се омажи за продуцентот Тревор. Бидејќи тој не и помогнал да стане sвезда, смета експертот, Меган одлучила дека е подобро да ‘стисне заби’ неколку години и да се прави кралски должности и настапи, доволно само за светската јавност добро да ја запознае. И кога го стори тоа, таа го убеди Хари да му сврти грб на кралското семејство и да се врати во Холивуд за да може да го оствари својот сон.

meghan markle

Поранешната пријателка на Меган Маркл, Нинаки Приди, откри едно време за The Sun што доведе до раскинување на бракот на Меган. Иако многу се согласија, објасни таа, нивниот брак не бил совршен, а поради оддалеченоста поради работата, често имало расправии. Сепак, Тревор секогаш се обидувал брзо да ги изедначи односите и, според поранешниот пријател на Меган, бил многу повреден кога Меган решила да поднесе барање за развод. „Веќе не ја познавав Меган“, рече Нинаки, истакнувајќи дека тоа е моментот што им суди на нивното пријателство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi