Мел Гибсон заради корона вирусот, недела дена беше во болница: тимот за односи со јавноста откри како беше лечен глумецот

24 јули, 2020
Annotation 2020-07-24 153406

Славниот глумец заврши во болница после дијагностирањето на Covid-19 уште пред 3 месеци

Холивудскиот глумец Мел Гибсон (64) во април беше позитивен на корона вирусот и заради тоа помина недела дена во болница, јавува”Daily Telegraph”

Гибсон лежеше во болница во Лос Анџелес, а се наведува дека сега целосно се опоравил и нормално функционира.

– Беше позитивен во април и помина недела дена во болница – изјавила неговата служба за односи со јавноста.

Објавено е дека за време на престојот во болницата бил третиран со лекот “Remdesivir” и дека се чувствува добро.

Неколку пати после тоа е тестиран и беше негативен, правеше и испитување за антитела- соопштија.

Да потсетиме , Мел Гибсон е исфрлен од другиот дел на анимираниот филм “Chiken Run” после што глумицата Винона Рајдер (48) го обвини за навредливо однесување.

Звездата од “The Stranger Things” – Винона , го обвини дека шири антисемитски коментари, односно негативни коментари за Евреите, и дека бил многу непријатен кон нејзиниот пријател кој бил хомосексуалец.

Оскаровецот ги демантирал сите обвинувања.

– Ова е 100% лага – рекол претставникот на славниот глумец.

Во изјавата пишувало и дека Винона прв пат лажела за тоа уште во 2010 година во интервјуто за магазинот “GQ” а после тоа таа одговорила на неговата изјава: – Верувам во простувањето и се надевам дека господин Гибсон пронашол здрав начин да се пресмета со своите демони, но јас не сум еден од нив – заклучила глумицата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi