Мелани Грифит ги воодушеви обожавателите: На 64-годишна возраст објави фотографија во градник и гаќички

23 октомври, 2020
9bff666b-a0c0-4c3c-8b75-cbd1b49d44f4

МЕЛАНИ ГРИФИТ објави фотографија на Инстаграм на која е во розова долна облека и седи на работ од мермерна када.

Фотографијата е направена по туширање затоа што косата на 63-годишната актерка била завиткана во крпа.

Ослободувањето на познатата актерка воодушеви многу обожаватели, но и нејзини колеги.

„ШТО МАМА!“ И напиша Џејми Ли Кертис.

„Изгледаш убаво“, коментираше Румер Вилис, ќерка на Брус Вилис и Деми Мур.

Иако доби комплименти, нејзината цел била да ја подигне свеста за ракот на дојка и да собере пари потребни за истражување на терапии и лекови. Долната облека што ја одбрала за фотографијата е исто така значајна, бидејќи е дел од линијата од чија продажба ќе бидат исплатени средства за работата на организациите кои се борат против оваа малигна болест.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum