Мет Дејмон има причина да биде задоволен – пристигна летото, а тој изгледа одлично

30 јули, 2020
Annotation 2020-07-30 095529

Познатиот 49-годишен актер Мет Дејмон честопати беше во теретана за одредени улоги. Ова очигледно му создало добри навики

Мет Дејмон заминал со сопругата Луцијана Баросо на плажа во Малибу, Калифорнија. Актерот уживаше во малку сурфање.

За разлика од многу холивудски парови, Луцијана Баросо и Мет Дејмон се чини дека имаат совршен брак. Двојката се венчаше кон крајот на 2005 година по две и полгодишна врска.

Со 44-годишниот Луцијано Баросо и Мет Дејмон, нивните четири ќерки и две кучиња беа на плажа.

Luciana Barroso i Matt Damon na plaži

Семејството во екот на пандемијата било изолирано во Ирска, а најстарата ќерка Алексија била во Њу Јорк каде го прележала вирусот.

Мет Дејмон очигледно го одржува своето мускулесто тело колку што е можно и без оглед колку беше воодушевен од убавината на Ирска, едвај чекаше да се врати на сончевите плажи во Калифорнија.

Luciana Barroso i Matt Damon na plaži
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi