Метју Пери се повлече од јавноста пред шест месеци – сега објави фотографија и ги воодушеви сите!

6 декември, 2020
метју

Актерот Метју Пери (51) по шест месеци се врати на Инстаграм и ги воодушеви обожавателите со својата објава.

Фотографиите, на кои едвај се движи и тешко дише и има забележителна вишок тежина, го обиколија светот и ги загрижија своите обожаватели, а неговото отсуство од Инстаграм им даде дополнителна причина за загриженост.

Сега тој реши да се врати на социјалната мрежа, а неговиот прв пост по 6 месеци им донесе олеснување на фановите.

Метју објави фотографија на која носи маица со ликот на Чендлер, кого го игра во „Пријатели“ од хуманитарни причини, а сите забележаа дека на фотографијата изгледа многу подобро отколку минатата пролет.

Метју порано бил зависник од дрогата Викодин, а тој почнал да го зема поради несреќа на скутер за вода. Тој успешно ја намали болката, но со време не можеше да помине ниту еден ден без таблети. Тој исто така страдал од проблеми со алкохол, од кој во неколку наврати се лекувал.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris