Мила Кунис се изгладнува до смрт?

27 јули, 2020
Annotation 2020-07-27 190743

Нешто ја мачи

За бракот на актерската двојка Ештон Кучер и Мила Кунис, американските медиуми во неколку наврати пишуваа во текот на изминатите две години дека тој е на несигурни нозе и дека парот е пред развод заради различните карактери и недостаток на време што го поминуваат заедно. Разводот сèуште не се случил, но колку е вистинита приказната објавена од магазинот National Enquirer пред една година, во која тврдеа дека 36-годишната Мила  ’гладува до смрт’, поради стресот поврзан со поранешната сопруга на Ештон, 57-годишна актерка Деми Мур, се прашува порталот Gossip cop.

Имено, во тоа време Деми се подготвуваше да ја објави својата автобиографска книга мемоари, во која се подготвуваше да ги открие сите пикантерии од нејзиниот брак со 41-годишниот Ештон, кој, како што тврди, ја измамил и ја убедувал да има секс во тројка за да го зачини својот љубовен живот. Магазинот тогаш, повикувајќи се на анонимен извор близок на звездената двојка, објави дека Мила се плаши дека сè ќе излезе во книгата и дека не може воопшто да јаде поради стресот и дека драстично губи тежина. Тие дури и разговараа со нутриционист, кој рече дека на Мила ќе и треба „храна и емоционална поддршка“ по објавувањето на книгата на Деми.

MIla Kunis prije godinu dana

По објавувањето на статијата, портпаролот на Мила рече дека нема вистина во сето ова. Дури и кога ќе се споредат фотографиите на Мила денес и пред една година, не може да се забележи дека таа била драстично потенка во времето кога Деми требаше да ја објави книгата. Покрај тоа, актерката со грчки корени неодамна се појави со Ештон во  ‘The Tonight Showu’ на Џими Фалон и изгледаше здраво и среќно, со што дефинитивно ги негираше тврдењата дека гладува.

Demi Moore Ashton Kutcher

Да се потсетиме, двојката е во брак од 2015 година и имаат четиригодишна ќерка Вајат и двегодишен син Димитри. Иако Ештон не реагираше директно на наводите од книгата на Деми „ ‘Inside Out’, актерот објави значајна порака откако книгата беше објавена на неговиот профил на Твитер, индиректно одговарајќи на обвинувањата на Деми дека е неверен за неа. ‘Првично сакав да напишам многу саркастична порака. Потоа, ги видов син ми, ќерка ми и жена ми и ја избришав“, напиша актерот и подоцна додаде„ животот е добар “, цитат што му го препиша на неговиот татко. Конечно, актерот сподели телефонски број на кој може да се контактира со него, со пораката: „ако ја сакате вистината, испратете СМС“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi