Мила Кунис открива како изгледал нејзиниот прв бакнеж: Бев многу вљубена во него!

25 август, 2020
225647_profimedia0517728871_ls

Ештон Кучер и Мила Кунис – познат пар кој совршено илустрираат што значи љубов.

Тие започнаа да се забавуваат во 2012 година, а од тогаш, нивната љубов е се посилна. Нивната веридба беше во февруари 2014 година, за да потоа, при преубава церемонија, се венчаат во јули 2015 година. Сега, двајцата имаат две деца – ќерката Вајат Изабел Кучер и синот Димитри, и очигледно тие живеат како во бајка.

Сепак, она што многумина го забораваат е фактот дека оваа двојка, всушност се запознала долго пред 2012 година и ликовите што ги глумеле, „флертувале“ долго пред нив. Ештон Качер и Мила Кунис всушност се сретнале за прв пат на сетот на серијата „Среќни седумдесетти“, каде што Мила ја играше улогата на Џеки, а Ештон ја имаше улогата на Келс. Во една епизода снимена во 1998 година, нивните ликови се бакнале. Подоцна, Мила откри дека овој бакнеж со Ештон, нејзиниот сегашен сопруг, всушност бил првиот во нејзиниот живот.

Во едно интервју, Мила призна дека во тоа време веќе имала симпатии кон Ештон и дека била многу нервозна за тој бакнеж за време на снимањето:

„Помислив: „ Тој е многу симпатичен, како моделот Келвин Клајн “. И тогаш слушнав дека треба да го бакнам. Бев толку нервозен. Бев многу заљубена во него. Ештон беше многу убав, се шегуваше со мене и ми даваше убави комплименти “.

Сепак, Ештон не знаеше дека ова е првиот бакнеж на Мила досега: „Дали сум првиот човек што ја бакна? Боже, не знаев! Драго ми е што не знаев, бидејќи во спротивно ќе бев премногу нервозен. И бев нервозен. Таа беше толку кул, се однесуваше како што тоа го направила илјада пати порано. Имав пеперутки во стомакот. Мислам, тука е таа симпатична девојка и морам да ја бакнам. Голем притисок! “

Значи, оваа приказна ни дава до знаење дека постојат бајки и дека љубовта навистина може да биде совршена!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris