Милионерoт го честиташе Божиќ опкружен со секси девојки: Сите позираа голи!

25 декември, 2020
132366735-158563162721859-7603060694521041539-n-1-censored_MWQ7wtJ

Се чини дека нема зима за нив, па снегот не ги спречи да се фотографираат во издание кое открива повеќе отколку што покрива. Милионерот доби еден куп лајкови за оваа објава, но и коментари …

Кралот на Instagram, Дан Билзеријан (40) на свој начин им го честиташе Божиќ на своите следбеници. Тој се претвори во Дедо Мраз и позираше со неколку голи девојки. Сепак, откри како е направена таа фотографија минатата зима.

Се чини дека немаше зима за нив, па снегот не ги спречи да се фотографираат во издание кое открива повеќе отколку што покрива.

Потоа тој ја објави овогодинешната фотографија на која е сам. Милионерот доби еден куп лајкови за оваа објава, а следбениците му рекоа дека, со оглед на неговиот бурен живот, треба да се напише друга книга.

Ова лето Билзеријан пристигна во Сплит со десетина убавици. Помина покрај Хвар, Крк, Ластово, Дубровник …

Дури заработи и парични казни за дивеење на џет-ски и направи инцидент кога испукал топ од јахта со девојките.

Тој е еден од најпосакуваните ергени, но во една прилика објасни дека не сака да се „смири“ и зошто поминува време со толку многу жени.

– Жените се најранливи кога се љубоморни и јас го користам тоа. Кога сте со една жена, а потоа ќе го свртите вниманието на друга, првата ќе полуди. Таа љубоморна жена тогаш ќе стори сé за да ви го врати вниманието и љубовта. Ако го направите, истото ќе се случи со друга. Јас го применувам тој систем, само за поголем број жени – рече тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi