Мина бега од задруга, ја скрши вратата! Менсур вели, она полуде, направи невиден хаос

19 јуни, 2020
њрње

Мина Врбашки се обиде да избега од „Задруга“, а овој пат успеа да го испровоцира вниманието на Менсур, па затоа тој ја следи за да ја запре.

Кавгата се појавила поради полиграфскиот преглед, што самата членка го побарала, а откако големиот шефот ги известил членовите на Задруга дека Мина и Едис Фетиќ ќе бидат подложени на полиграфски преглед, таа започнала да вика хистерично, тврдејќи дека Менсур ја спречувал да оди.

-Јас не одам! Гледаш дека не ми веруваш! – се пожали Мина, која со бес скрши сè пред себе, и во еден момент почна да ја удира вратата од гаражата со рацете и нозете за да избега.

-Дозволете ми да ве прашам, дали бевте со мене кога бевте депресивни за вашето поранешно момче? Не ми е грижа дали ќе го вратиш прстенот, те знам! Докажи дека нема да ме дисквалификуваш! Докажи ми! Мензур одврати.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi