Минијатурното бикини не криеше ништо: Софија Ричи одмара на Карибите!

22 декември, 2020
мини

Ќерката на Лионел Ричи, 22-годишниот модел Софија Ричи може да се пофали со одлична фигура и неверојатни атрибути. Затоа секој нејзин одмор во тропските предели не поминува незабележано. Овој пат таа ужива на Карибите со своето семејство и најблиските, а го украде вниманието кога одеше покрај плажата во минијатурно бикини.


Без оглед што е на одмор со семејството во популарното одморалиште Св. Бартс на Карибите, младата убавица Софија Ричи не се двоумеше да го покаже своето секси голо тело.

Бикинито го одбра многу внимателно. Танга моделот и го откри целиот задник, а сето тоа дојде до израз кога се осмели да се вози на брановите на џет-ски.

Инаку, 22-годишната девојка со денови ужива во луксузен брод заедно со нејзиниот постар брат Мајлс Брокман Ричи, и нејзиниот славен татко, 71-годишниот пејач Лионел Ричи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris