Мишел и Барак Обама пред развод

11 јули, 2020
xfcvgb

Иако се сметаат за еден од најстабилните брачни парови, поранешниот претседател на САД Барак Обама (58) и сопругата Мишел, две години помлада, се чини дека доживуваат вистинска брачна криза. Според Глобус, двојката, кои се во брак 28 години, се пред развод, а за да го спасат скоро тридеценискиот брак од кој имаат две ќерки, 22-годишната Мали и 19-годишната Саша, тие решија да побараат помош од терапевт.

Според неименуван извор, на Мишел не му се допаѓа што нејзиниот сопруг го поминува целото слободно време играјќи голф со пријателите, додека целосно ја запоставува како сопруга. Таа, исто така, му припишува на фактот дека нивната постара ќерка била снимена како пуши марихуана поради неговата недоволна вмешаност во семејниот живот.


‘Ова се работи за кои Мишел смета дека Барак треба да се вклучи. Можеби е доволно тој повторно да отиде кај бранителот, но постои можност и дека се ќе заврши на суд и со развод “, изјави извор за споменатите медиуми. „Минатиот пат терапијата им помогна да ги надминат проблемите, но прашање е дали истото ќе работи сега“, заклучи изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi