Младиот пар на социјалните мрежи сподели фотографии од судбоносното „Да“

30 јули, 2020
errererere

Ако се прашувате како изгледаше моментот кога 21-годишниот Бруклин Бекам клекна пред Никола Пелц, имате среќа. Младата двојка во истиот момент објави фотографии на своите социјални мрежи.


„Не можам да замислам живот без тебе, ме тераш да се чувствувам посебен и правиш да се смеам цело време. Јас секогаш ќе се грижам за тебе и секогаш ќе те поддржувам “, напиша Бруклин Бекам во својата објава.

View this post on Instagram

brooklyn you’re my world

A post shared by nicola (@nicolaannepeltz) on


Прстенот за веридбата што Бруклин Бекам и го даде на својата вереница, наводно, вреди скоро три милиони, а свадбата е закажана за 2021 година. Никола Пелц и Бруклин Бекам почнаа да се гледаат романтично, во втората половина на минатата година, а тоа го открија на јавноста во јануари. Никола Пелц се пресели со своето момче по само пет месеци врска.

Nicola Peltz
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi