Многумина мислеа дека никој во кралското семејство не ја сака: Meghan Markle сепак имала поддршка!

10 јуни, 2020
Meghan-Markle-768x512

Sophie Rhys-Jones, грофицата на Wessexa, во едно интервју откри дека Meghan сепак имала помош и поддршка на кралскиот двор, што се коси со сите новинарски натписи.

55 годишната грофица му даде огромна поддршка на младиот пар и во еден момент се спореди со Meghan, затоа што и таа своевремено се привикнувала на еден малку поинаков живот.

Sophie е сопруга на Prince Edward, еден од четирите деца на британската кралица Elizabeth II.

  • Запаметете, јас имав пет години за да се прилагодам – изјави Sophie за својата долга врска, споредувајќи ја со онаа на Meghan и Prince Harry.

Таа додава и дека отсекогаш и пружала помош и поддршка на младата Meghan, којашто изгледа никако не можела да се навикне. Без оглед на сè, Sophie им посакува многу среќа во понатамошниот живот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi