Може ли да биде достојна замена?: Еве кој славен актер ќе ја преземе улогата на Џони Деп во популарната франшиза

12 ноември, 2020
310409_profimedia0396613064_ff


Актерот Џони Деп изјави дека нема да го игра негативецот Гелерт Гринделвалд во филмот „Фантастични ѕверови“, откако изгуби судски спор против британскиот таблоид „Сан“.

Џони Деп откри дека од студијата на „Ворнер Брос“ бил замолен да се откаже од улогата на Гринделвалд, а потоа тие најавија дека тој ќе му ја додели улогата на друг актер и дека филмот може да се очекува во кината во 2022 година

Сега е откриено кој актер ќе ја игра улогата на Гринделвалд. Според странските медиуми, Мадс Микелсен бил виден за оваа улога.

Дали Микелсен може да биде достојна замена за Деп?

<p>Glumac <strong>Džoni Dep</strong> izjavio je da neće igrati negativca Gelerta Grindelvalda u filmu "Fantastične zveri", nakon što je izgubio sudski spor protiv britanskog tabloida "San".</p>
<p>Glumac <strong>Džoni Dep</strong> izjavio je da neće igrati negativca Gelerta Grindelvalda u filmu "Fantastične zveri", nakon što je izgubio sudski spor protiv britanskog tabloida "San".</p>
<p>Glumac <strong>Džoni Dep</strong> izjavio je da neće igrati negativca Gelerta Grindelvalda u filmu "Fantastične zveri", nakon što je izgubio sudski spor protiv britanskog tabloida "San".</p>
<p>Glumac <strong>Džoni Dep</strong> izjavio je da neće igrati negativca Gelerta Grindelvalda u filmu "Fantastične zveri", nakon što je izgubio sudski spor protiv britanskog tabloida "San".</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi