МУ ЗБОРУВАА ДЕКА ЉУБОВТА ЌЕ ГО УНИШТИ: Ким и Канје беа пријатели 10 години, а потоа се случи ЦЕЛОСЕН пресврт

25 јули, 2020
Annotation 2020-07-25 145149

Во последниве денови, Американците зборуваат за односот помеѓу контроверзниот рапер и реалити ѕвездата по низата инциденти

Додека светот шпекулираше дали Ким Кардашијан ќе се разведе од Канје Вест, таа издаде соопштение со кое ги посрамоти сите што го исмеваа нејзиниот сопруг.

Откако раперот откри детали за нивната приватност за време на говорот во кој тој ја започна својата кампања за претседателството на Соединетите држави, а потоа на Твитер откри скандалозни детали за нивниот брак и семејството – како што е мислењето дека Ким ја изневерувал со неговиот славен колега, тоа дека нејзината мајка ја продала на печатот познатата секс видео снимка на Ким, дека нејзината сопруга и свекрвата сакале да го одведат во болница – се огласи и Кардашијан. Жената, која честопати била оспорувана и исмејувана, издала соопштение за печатот, во кое имало сè што недостасувало кај оние што го исмевале нејзиниот сопруг: зрелост, поддршка, разбирање.

<p>Proteklih dana, Amerikanci bruje o odnosu kontroverznog repera i rijaliti zvezde nakon niza incidenata</p>

– Како што многумина од вас знаат, Канје има биполарно растројство. Секој што имал или имал таков близок во животот, знае колку е комплицирано и болно да се разбере. Тој е одлична, но комплицирана личност чии зборови понекогаш не одговараат на неговите намери – напиша Ким во емотивната изјава.

Како започна нејзината приказна со еден од најконтроверзните рапери на денешницата?

<p>Proteklih dana, Amerikanci bruje o odnosu kontroverznog repera i rijaliti zvezde nakon niza incidenata</p>

По неколку љубовни несреќи на најпознатата телевизиска ѕвезда во светот, сите веруваа дека Ким Кардашијан едноставно нема среќа во љубовта. Сепак, се покажа дека преку лошите врски и двата неуспешни брака, биле искуство низ кое популарната убавица морала да помине, за да биде подготвена да ја дочека љубовта на нејзиниот живот. Таа се појави во форма на еден од најпопуларните рапери во светот во тоа време. Канје Вест беше на врвот на својата слава, нижеше хит по хит, немаше албуми што се сретнаа со лош прием. И тогаш се заљуби.

– Сите му зборуваа “Не можеш да бидеш со неа, таа е реалити ѕвезда. Таа ќе ја удави твојата кариера!” – откри извор близок на раперот. – Тој само одговори: „Но, јас ја сакам. Не ми е гајле“.

<p>Proteklih dana, Amerikanci bruje o odnosu kontroverznog repera i rijaliti zvezde nakon niza incidenata</p>

Двојката која се заколна на вечна љубов во 2014 година денес има четири деца: Норт, Сеинт, Чикаго и Псалм и уживаат во среќниот брак. Тоа е нешто што не можеа ниту да го замислат да го доживеат еден до друг во 2002 година, кога за прв пат се сретнаа.

Во документарниот филм True Hollywood Story, кој се занимава со патот на Ким до sвездите, Кардашијанката (38) рече:

– Се запознав со Канје во 2002 година. Тој ги прашуваше сите кја сум јас и тие секогаш му велеа: Таа има дечко. Ние секогаш некако се поврзувавме и влегувавме во меѓусебните животи. Потоа еднаш ме покани во Париз за неговата модна ревија и тоа се случи тоа. Тогаш ја започнавме врската. Мислев: „С * ање, зошто не се случи порано?“ Беше баш како што треба.  

<p>Proteklih dana, Amerikanci bruje o odnosu kontroverznog repera i rijaliti zvezde nakon niza incidenata</p>

Канје Вест (42) се присети на магнетната привлечност што ја чувствувал.

– Секојпат кога бев близу неа или ја гледав, чувствував магнетна привлечност кон оваа сила на енергија. Таа беше добра, чиста, среќна, полна со љубов, храбра, храбра, силна – рече Канје во овој документарец.

Како што можеме да видиме денес, Ким Кардашијан не само што ја уништи кариерата и имиџот на Канје Вест, туку целото семејство Кардашијан (а со тоа и семејството Џенер) е уште попочитувано и нема престижен холивудски настан што не добива важност доколку Ким реши да се појави на него. Со или без Канје!

<p>Proteklih dana, Amerikanci bruje o odnosu kontroverznog repera i rijaliti zvezde nakon niza incidenata</p>

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi