Мудриот совет на Oprah им го спаси бракот на Beyoncé и Јаy – z

10 јуни, 2020
1259949

Oprah Winfrey е позната по своите мудри совети, како во областа на работата, така и кога станува збор за љубовните односи.

Beyoncé во изминатите години честопати знаеше да поразговара со Oprah за своите проблеми, а мудриот совет на оваа медиумска личност, најверојатно успеа да го спаси бракот на славниот пар.

Среде обвинувањата за неверство и сите други љубовни предизвици, и овој пар можеше да заврши како низата останати Холивудски парови. Благодарение на Oprah, тие се сé уште заедно.

Beyoncé и Jay – Z се заедно речиси две децении, а “кралицата на сите медиуми”, Оprah, уште одамна ѝ го упати овој совет на популарната пејачка:

  • Немој да му кажуваш на целиот свет со кого се гледаш

Oддржувањето на врска без драма, може да биде навистина предизвикувачки за просечна млада личност, особено денес, во ерата на интернетот и социјалните мрежи. За некои од најголемите имиња во музичката индустрија, ова е навистина невозможно.

Но, и покрај сите предизвици кои јавниот живот ги носи со себе, Beyoncé и Jay-Z успеаа да ја задржат својата приватност, особено додека градеа црвста љубовна врска, и ги зачуваа најубавите моменти само за себе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi